Znamy wyniki !!!

Aktualności » Znamy wyniki !!!

Nasza placówka już po raz kolejny zorganizowała Międzyszkolny Konkurs na OZDOBĘ WIELKANOCNĄ. W tym roku szczególnie prosiliśmy aby ozdoba wielkanocna zawierała motyw jajka.

Celem konkursu było przybliżenie i zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycjami Świąt Wielkanocnych, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej i przestrzennej, propagowanie różnych technik plastycznych, kształtowanie szacunku dla tradycji rodzinnych, prezentacja
i popularyzacja plastycznej twórczości.

Konkurs był skierowany do uczniów ze szkół masowych, szkół z oddziałami integracyjnymi ośrodków szkolno-wychowawczych.

Na konkurs wpłynęło wiele prac wykonanych różnymi technikami. Zaprezentowane prace były pomysłowe, oryginalne i bardzo kolorowe.

Prace, które otrzymaliśmy były wykonane w różnych technikach i z różnych materiałów – na przykład z wełny, sizalu, filcu, piórek,wacików, cekinów, bibuły, nasion, suszonych owoców itp.

Komisja Konkursowa miała wyjątkowe trudne zadanie. Wybierając zwycięzców zwracaliśmy uwagę na pomysł, kreatywność, estetykę wykonania, samodzielność, wkład pracy
i użyte materiały.

Nagrody otrzymali uczniowie z następujących szkół:

  1. Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków

  2. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. M. Skłodowskiej-Curie
    w Częstochowie

  3. Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy nr 5 w Częstochowie

  4. Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy nr 1 w Częstochowie

  5. Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Otwarte okno” z Oddzialami integracyjnymi i Specjalnymi w Tychach

  6. Szkoła Podstawowa specjalna nr 38 w ZabrzuWszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wzięcie udziału, laureatom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy za rok.