Targi zajęć pozalekcyjnych

Aktualności » Targi zajęć pozalekcyjnych

W sobotę 12 września 2020 nasza placówka zaprezentowała ofertę zajęć pozalekcyjnych oraz zajęć specjalistycznych na terenie Centrum Handlowym Auchan Poczesna. W godz. 10.00-18.00 specjaliści pracujący w naszej placówce udzielali zainteresowanym rodzicom i opiekunom dzieci informacji o funkcjonowaniu naszej szkoły oraz o rodzaju prowadzonych zajęć. Szczególnie zwracali uwagę na prowadzone zajęcia edukacyjne, sportowe, artystyczne i te skierowane do uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Każdy odwiedzający nasze stoisko mógł zapoznać się z pracami naszych dzieci, które powstały podczas zajęć usprawniających manualnie - kółko plastyczne, zajęcia z kreatywności, zajęcia z rękodzieła. Prowadzone przez nasz Ośrodek zajęcia rozwijają indywidualne zainteresowania uczniów, kształcą ale i są okazja do dobrej zabawy, integracji.

Dla dzieci zorganizowaliśmy pokazowe zajęcia „Origami - baw się z nami”. Wszyscy zainteresowani mogli pod kierunkiem naszych specjalistów poznać sztukę tworzenia niezwykłych rzeczy z papieru.

Informacje o zorganizowanej imprezie można przeczytać w ŻYCIU CZĘSTOCHOWY nr 105 z dnia 11-13 września 2020.